Tailor made tours
Experience Poland like you have never seen before
Business Travel
Conferences, incentive event and many more
Group Services
Professional destination managment for groups

Premium Polish tour operator and destination management

Szukamy praktykanta do pomocy przy nowych projektach realizowanych przez dział marketingu MKGROUP

Zakres obowiązków:

Copywriting i content, czyli

  • pisanie tematycznych tekstów (głównie zw. z szeroko pojęta turystyką) na cele internetowe (blogi, strony, fora, social media)
  • kreowanie treści o produktach i usługach
  • tworzenie baz danych
  • inne

Od kandydatów wymagamy:

  • znajomości podstaw marketingu chęci kształcenia się w tym kierunku,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • lekkiego pióra pozwalającego na szybkie i efektywne pisanie tekstów tematycznych z przeznaczeniem na różne kanały internetowe,
  • status studenta

Bezpłatna praktyka, wystawiamy referencje. Długość okresu odbywania praktyk oraz liczba godzin do ustalenia.

Praca zdalna.

Osoby spełniające wymagania, prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem oraz próbnym tekstem  na wybrany temat związany z turystyką w Krakowie (w języku angielskim) na adres: marketing@mkgroup.co

POKOJOWA

Do jednego z naszych aparthoteli w centrum Krakowa poszukujemy pokojowej, która zajmie się także obsługą małej pralni przyhotelowej.

Praca od ZARAZ, w wymiarze 100-120 godzin/msc. (Po 3-4 zmiany w tygodniu + co drugi weekend). Praca od 9-17.

Wymagany status studenta, praca na podstawie umowy zlecenie.

Szukamy pracownika na min. pół roku, osoby energicznej i kontaktowej.
Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Cv ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: stay@mkgroup.co

© Copyright 2017 | MKGroup Travel | made possible by dj audio equipment | All Rights Reserved